Онлайн TV FM радіо FM пауза

KRISTIN KRAVETS про творчий шлях, співпрацю з Пивоваровим та сингл «Думи» на слова Тараса Шевченка

Музичні новинки

KRISTIN KRAVETS – яскрава представниця нової української музики, україно-чеська співачка, телеведуча, актриса та модель,  яка брала участь у різноманітних світових проєктах. Одним із таких наймасштабніших проєктів став американський фентезійний телесеріал “Carnival Row”, створений Рене Ечеварріа і Тревісом Бічем. Головні ролі в серіалі виконали Орландо Блум і Кара Делевінь. 

– KRISTIN в якому віці ти зрозуміла, що бути артисткою – це твоя доля? 

Свою кар’єру я розпочала дуже рано. Потяг до музики у мене виявився в ранньому дитинстві. Вже у початковій школі я співала, а пізніше вивчала музичну теорію. Згодом я брала участь у шкільних подіях та інших місцевих виступах. Це дало мені неймовірно цінний досвід та впевненість відчуття сцени. Поступово я продовжувала розвивати свої музичні навички, максимально віддавалася музиці. Саме це врешті-решт привело мене на професійний рівень.

– Ти родом з Івано-Франківська. Як сталося, що в юнацькі роки ти вирішила переїхати в Прагу?

Так, я довгий час жила в Івано-Франківську, і зараз часто приїжджаю туди. У моєму рідному місті я навчалась в Юридичній академії. Згодом поїхала в Прагу, де здобула освіту політолога. Дев’ять років тому я переїхала до Чехії задля навчання у престижному Карловому університеті. Я мала величезне бажання вчитися і здобувати знання. І саме якісна європейська освіта стала тим, що помогало мені у подальшому саморозвитку. Отже, так склалося, що тепер я мешкаю в Чехії. 

– Хто тебе надихав у дитинстві і кого із натхненників ти можеш назвати зараз?

Я можу надихатися всім прекрасним та естетичним. У дитинстві мене надихали мої батьки і родина, які завжди підтримували мою любов до музики. Я черпаю натхнення у великих жінок-співачок, які перетворювали і продовжують перетворювати світ музикою і роблять просто неймовірні речі своїм талантом. Це – Whitney Houston, Rihanna, Beyonce.

Сьогодні я надихаюся різноманітними жанрами музики та виконавцями. Відкриваю нові голоси і звучання, досліджую новітні музичні стилі та багато експериментую зі своїм власним звуком. Хочу відмітити, що головним моїм натхненням були і будуть мої шанувальники, які підтримують мене і вірять у мою музику.

– Які аспекти діяльності артиста найбільше тобі подобаються? Чим ти найбільше насолоджуєшся?

Перш за все, я насолоджуюся процесом творчого виявлення і створення музики. Запис нових пісень, робота над мелодіями та текстами, вибір аранжування – це неймовірно захоплюючий процес, який мене завжди надихає. Бачити, як моя музика торкається сердець людей і змінює їх назавжди – це найбільша винагорода і найцінніший скарб  для мене.

– Як ти можеш описати свій стиль звучання? Як він звучить?  

Використовувати різноманітні музичні стилі та експериментувати зі звуком – це дуже захоплюючий момент моєї творчої діяльності. Саме цей стиль я описую як modern-pop. Я ніколи не зупиняюся, постійно експериментую зі звуками і жанрами, щоб створити власну унікальну ідентичність. Мої пісні можуть містити елементи стилю поп, соул, R&B або джазу. Проте завжди з акцентом на сильні вокальні партії та емоційне звучання.

– Розкажи про пісню “Думи”. Цей трек став цікавим та знаковим у твоїй творчій діяльності. 

“Думи” – це пісня про почуття та стан душі кожного українця в цьому році. Цей трек про те, що думки та невпевненість у майбутньому не дають спокою. Я вирішила взяти поезію і поєднати уривки музики видатних композиторів в сучасному modern-pop звучанні. Так в синглі “Думи” на слова видатного українського поета Тараса Шевченка додано скрипку з твору Vivaldi A moll Concert Антоніо Лучо Вівальді, це італійський композитор і скрипаль-віртуоз. Оскільки мінорні акорди скрипки підкреслюють стан наших сердець і біль, який переживає кожен українець. 

– Яким ти уявляєш своє професійне майбутнє? Про що ти мрієш?

Моя найбільша мрія полягає в тому, щоб моя музика находила своїх людей, надихала їх і торкалася їхніх сердець. Я мрію продовжувати свою кар’єру як професійна виконавиця і розвиватися як артистка. Я щиро хочу продовжувати записувати та випускати власні альбоми, створювати якісну музику, а також виступати на великих музичних фестивалях та концертних майданчиках по всьому світу.

Мрію записати дует з Артемом Пивоваровим. Було б неймовірно заспівати разом і поєднувати наші голоси і таланти в одному музичному творі. Відкрию секрет: планую потрапити на вокальне шоу “Голос” в команду Артема, він навіть мені відписав (сміється).

Хочу сказати, що моя пісня “Думи” – це не кавер або плагіат на дует Наді Дорофєєвої та Артема Пивоварова. Я навіть і гадки не мала, що Артем продовжуватиме свій проект “Твої вірші, мої ноти”, коли думала над альбомом та обирала вірші для нього. Бажаю Артемові лише успіхів. Вірю в те, що ми зможемо попрацювати разом. 

Я вірю, що музика має силу об’єднувати людей, лікувати серця та вчити співпережанню. Через свою творчість стараюся створити музику, яка заохочує слухачів до самовираження, взаємопідтримки та позитивних змін у своєму житті. Моя місія полягає в тому, щоб надихати і стимулювати людей, допомагати їм знайти надію, силу та радість у моїх піснях. Я хочу, щоб моя музика торкалася сердец і помагала шанувальникам розкривати в собі їх таланти, рухатися вперед і не боятися йти за своєю мрією.

А яка ваша реакція?
+1
1.4k
+1
78
+1
246
+1
0
+1
0
+1
0
+1
7
rai.ua