Онлайн TV FM радіо FM пауза

IOAN MELNYK — «Рідна мова»: трек, який допоможе згадати, за що ми боремося

Музичні новинки

Нова зірка української сцени IOAN MELNYK, який почав завойовувати українського слухача лише у минулому році, випускає перший сингл у 2024 році — «Рідна мова».

Артист, автор та виконавець розвиває музичну кар’єру, знаходячись у лавах ЗСУ. IOAN став одним з найяскравіших представників нової хвилі українських музикантів, які транслюють рефлексії нашого суспільства з 24 лютого 2022 року майже у режимі реального часу.

IOAN MELNYK робить треки про своє життя, свої емоції та досвід, які тотожні тому, що переживають мільйони людей в Україні. Крім того, артист є яскравим прикладом для суспільства, тому розвивати професійну кар’єру він почав, перебуваючи в ЗСУ, роблячи треки дистанційно.

Новий сингл IOAN MELNYK — «Рідна мова», як і більша частина його творчості, присвячена переосмисленню таких понять, як Батьківщина, патріотизм, віра в перемогу та боротьба.

У новому релізі артист вирішив розглянути питання мови та виразити любов до неї у нових, сучасних формах, не привʼязаних до шкільного чи університетського патріотизму або державної ідеології: «Пісня несе Надію Любов як і до рідного краю так і до нашої з Вами Української рідної мови» , — заявив автор.

«Пісня покликана підтримати слухача та дати йому сил для життя і роботи в наших реаліях: Ми проходимо через різні життєві ситуації, а за допомогою пісень хочеться доносити людям, що любов і життя бувають різними, як щасливими, так і ні. І ми повинні жити, підтримувати один одного та надихатися», — розповів артист.

Трек від IOAN MELNYK «Рідна мова» — вже зараз доступний на всіх стримінгових сервісах: https://onerpm.link/ridna_mova.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua