Онлайн TV FM радіо FM пауза

IOAN MELNYK — «Моя»: любовне послання від українського воїна до коханої

Музичні новинки

Стрімко набирає популярність співак IOAN MELNYK, який випустив першу у своїй кар’єрі ліричну композицію — «Моя», вихід якої спеціально заплановано на День Святого Валентина. Автор та виконавець, який розвиває музичну кар’єру, перебуваючи у лавах ЗСУ, присвятив пісню коханій дівчині, почуття до якої особливо гострі, коли він на передовій.

«Торік, мені, як і всім, було трошки не до Дня всіх закоханих. Але зараз відсутність нормальних відносин та коханої людини дуже відчувається, тому я присвятив цю пісню не лише своїй дівчині, а й усім іншим, хто через кляту війну знаходиться в розлуці з коханими», — розповів IOAN MELNYK. 

Виконавець вже отримав мільйони прослуховувань на стримінгових сервісах завдяки хітам «В окопах», «Україна, давай!» та «Рідна мова», які мають соціальне послання. Але зараз артист вперше наважився відкрити свої почуття перед коханою та слухачами та вважає цю роботу знаковою для себе.

«Цей трек простий. Він про вічні людські почуття. «Моя» — це пісня про справжнє кохання, яке я пізнав у критичний момент життя. Ця музика та слова про почуття, яке зародилося в глибинах моєї душі», — заявив артист.

У своїй творчості артист завжди використовував чіткі меседжі, покликанні підтримати їх у ці часи. Не виключенням є і трек “Моя”: «Навіть в такий важкий час, лише справжнє кохання зможе приборкати страшну бурю».

Звучання треку також відображає інтимний та ліричний тон. При запису треку використовувались лише піано, гітара та електронний біт. Майбутній хіт є вкрай актуальним для мільйонів українців, які не можуть бути разом з коханими та близькими через війну.

Трек покликаний надати терапевтичний ефект слухачеві у складній ситуації: «Після прослуховування пісні, я хотів би, щоб слухач відчув себе, ніби коли ти, після минулої зливи і розчарувань, відчув полегшення та зрозумів, що наступив щасливий кінець», — пояснив IOAN MELNYK.

Оцінюйте композицію, яка так сильно потрібна кожному з нас.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua