Онлайн TV FM радіо FM пауза

«Хочу, щоб у кожній домівці стало тихо», – Катя Качановська про новий сингл (відео)

Музичні новинки
Катя Качановська – українська співачка, яскравий приклад сильної жінки, яка підіймає бадьорий дух у цей нелегкий для всіх час. Попри горе, яке спричинило росія, виконавиця від першого дня війни залишається на Батьківщині.

Катя Качановська презентувала акустичну версію відомого хіта «Тихо»

Свою велику місію співачка і волонтерка бачить у моральній підтримці та допомозі матерям, дружинам наших воїнів, що стійко і безстрашно боронять нашу Неньку. Катя переконана, що допоки вони воюють на фронті, жінки мають прикривати їхній тил, підтримувати тих, хто дає нам можливість жити.

Пісня «Тихо» була написана на початку повномасштабного вторгнення, тоді тільки музика могла бодай трохи заспокоїти мою стривожену душу. Минуло більше як рік від того часу, багато речей ми стали сприймати по-іншому… так само і пісня, яка вже встигла зайняти місце у ваших серцях, отримала нове звучання», – розповіла Катя Качановська.

Нову акустичну версію пісні «Тихо» Катерина підтримала відеороботою, яку вирішила записати на природі серед українського поля. Своїм відео вкотре хоче показати, що Україна – найкрасивіша, найквітучіша і найсильніша Держава.  

Катя Качановська активно продовжує займатись волонтерством, постійно виступає на заходах, що націлені підтримати воїнів та їхні сім’ї, а також займається проведенням зборів на потреби ЗСУ.

Слухайте акустичну версію пісні «Тихо» на всіх майданчиках

А яка ваша реакція?
+1
266
+1
5
+1
14
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua