Онлайн TV FM радіо FM пауза

GENTLEMAD випустив свій другий трек – “Сором”

Музичні новинки

Український рок-гурт GENTLEMAD випустив свою другу роботу під назвою “Сором”. Дебютний трек гурту “Самбука” в перші дні релізу потрапив у топ-чарти Apple Music та Spotify, а кліп вже набрав більше пів мільйона переглядів на YouTube

«Сором» – це карта у великому масштабі, на яку нанесено всі наші дії і вся наша бездіяльність. Пісня піднімає тему екології, насильства та війни.

«Звичайно, пісня була написана під враженнями від тієї трагедії, яка відбулася і до цих пір відбувається з українським народом, після повномасштабного російського вторгнення 24 лютого. Всі ці події дозволили побачити всю голослівну “людяність” з усіх боків.» – ділиться лідер гурту та автор пісні Нікіта Чеканський.

Попри те, що з піснями GENTLEMAD українці знайомляться лише зараз, сам гурт існує близько 3-ох років. Фронтмен Нікіта Чеканський та гітарист Сергій Кордюк обрали таку назву (від англ: gentle – «ніжний» та mad – «божевільний») бо, як і сам гурт, поєднують в собі два паралельні світи: рок та лірику, спокій та драйв.

Фронтмен зізнається: музика на пісню «Сором» була з ним вже кілька років, але правильний текст ніяк не приходив. Та ці пошуки увінчались успіхом через кілька місяців після повномасштабного вторгнення, коли біля гірської річки в Карпатах буквально за кілька хвилин рядки та музики склались, як пазл, у сингл «Сором».

Водночас з прем‘єрою синглу відбулась і прем‘єра однойменного кліпу. « “Сором” – про те, що люди живуть, нібито стають мудрішими й підкорюють світ і природу під себе. Але насправді це тільки ілюзія, тому що природа людини – не змінюється» – Нікіта Чеканський.

Саме тому у відео кліпі GENTLEMAD використали прототип Землі та колективний образ людства. «Кліп спробує не вторити пісні, не відображати безпосередньо її сенс, а пройти з нею поряд, пройти з ним в синергії, стати його доповненням та відображенням, як другим прочитанням, а не чимось, що просто відображає сенси»

Автори закликають кожного з нас робити все можливе, щоб за поняття «Людина» сьогодні не було соромно.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua