Онлайн TV FM радіо FM пауза

DOUBLE V – «ХІТ»: історія розлучення, що перевернула життя

Музичні новинки

Український хіп-хоп артист DOUBLE V під кінець літа випускає трек, який буде качати вас у будь-яку пору року. Репер представив справжню пісню-пожежу про минулі  відносини.  Певні, цей трек, ви точно захочите поставити своїй колишній, яка несподівано вирішила нагадати про себе.

Трек, реліз якого спеціально відбувся поруч із Днем Незалежності, заряджений на успіх та впевненість в кращому майбутньому: «Це історія про втрачені стосунки, які дали поштовх до становлення, мене, як артиста, змусили змінити пріоритети у житті та дозволили відчути себе самотнім, що точно пішло на користь. Приспів сатирично відображає моє тодішнє бажання довести, в першу чергу собі, що я чогось вартий», — розповідає DOUBLE V.

Але, як часто буває, в той момент, коли ми вже інші, саме тоді, коли колишня любов стає просто спогадом, ця людина повертається до нашого життя. В такий момент варто зробити вибір: повертатися у відносини, які робили тебе нещасливим або рухатись далі: «Головний посил треку полягає в тому, що кожна невдача – це можливість проаналізувати свої дії, зібратися з думками і працювати з ще більшою наполегливістю», — пояснив артист.

DOUBLE V точно знає на власному досвіді, що після кожного падіння на тебе завжди чекає успіх, якщо ти знаєш чого хочеш та працюєш над собою. Не треба зациклюватися на минулому і на тому, що не дає тобі дихати повними грудьми та робить тебе нещасним. 

Сингл DOUBLE V «Хіт» доступний на цифрових майданчиках

А яка ваша реакція?
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua