Онлайн TV FM радіо FM пауза

Анна Трінчер випустила хітову пісню «Очі»

Музичні новинки
Анна Трінчер – відома українська співачка та інфлюенсерка з 1,9 мільйонами підписників в Instagram та 2,8 мільйонами спостерігачів в ТікТок, яка продовжує розкривати новий виток своєї творчості, презентує нову пісню «Очі»

 «Очі» — легка композиція, що розповідає історію палкого кохання, яке зародилося з першого погляду. Очі, як магічний інструмент, що грають з серцями закоханих і той же час допомагають прожити найпотаємніші почуття в житті партнерів. 

В новій пісні Анна Трінчер розбиває «рожеві окуляри» слухачу та все ж доводить, що справжнє кохання не міф та може існувати, навіть, з перших іскр в очах. Також «Очі» є відображенням однієї з життєвих історій співачки.

Нещодавно Анна запустила звук в ТікТок «Очі», де неофіційна версія звуку набрала вже 5 000 тисяч використовувань, а після запуску офіційного звуку «Очі» за три дні понад 1 500 тисячі юзерів записали під нього свої відео. «Очі» набирають популярності та стають трендовими в ТікТок, адже загальна кількість використовувань композиції в соціальній мережі сягає більше, ніж 6500 тисяч.,

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua