Головна Новини Прикарпаття Івано-Франківськ У Івано-Франківську відбулася ІІ-га спартакіада пам’яті Ореста Олексишина У Івано-Франківську відбулася ІІ-га спартакіада пам’яті Ореста Олексишина Поширити: Автор Юлія Март На читання 1 хв Опубліковано 22.10.2014 о 12:09 Учасниками турніру виступили 5 команд – представників засобів масової інформації області, які змагались за першість у різних видах спорту. Хто і за що отримав грамоти, медалі та кубки, знає Світлана Гаєвська. https://www.youtube.com/watch?v=9g9TFCZgM3c