Онлайн TV FM радіо FM пауза

Двоє жителів Прикарпаття покінчили життя самогубством

У неділю, 24 вересня, двоє мешканців Івано-Франківської області вкоротили собі віку, інформують Вікна.

Про це повідомили в управлінні з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.

Недільного ранку у Коломиї на вулиці Моцарта чоловік вистрибнув з вікна сходової клітки п’ятого поверху дев’ятиповерхового будинку. Відомо, що чоловік перебував у поважному віці – 80 років. Що могло спричинитися суїциду у такому віці наразі не повідомляється.

Близько 14:00 у смт Перегінськ рятівники разом із працівниками поліції знімали із горища житлового будинку тіло 22-річної місцевої жительки, яка покінчила життя самогубством через повішання.

Обставини смерті двох людей з’ясовіє поліція.

rai.ua