У програмі «Новий погляд» спілкувалися з Марією Яремак — українською композиторкою та піаністкою.
Говорили про новий симфонічний проєкт «Українська Одіссея» — 12 композицій, які ведуть слухача крізь історію та міфологію України: від архаїчного Трипілля і Київської Русі до козацтва та сучасного воєнного життя.
Обговорили, як виникла ідея створити масштабний музичний проєкт про українську культуру та чому авторка прагне, аби українські мавки, козаки й трипільські боги звучали так само епічно, як герої світового фентезі.
Окрему увагу приділили міжнародній підтримці «Української Одіссеї». До роботи над проєктом долучилися голлівудські ментори та фахівці, пов’язані з такими відомими проєктами, як «Зоряні війни», «World of Warcraft», «League of Legends», «Moana 2» та «Чорне дзеркало». Також поспілкувалися про участь у записі Академічного симфонічного оркестру Івано-Франківської обласної філармонії імені Іри Маланюк, камерного хору «Воскресіння» та українських музикантів, а також про майбутню презентацію альбому на глобальних стримінгових платформах.
Підписуйтеся на наші канали, щоб завжди бути в курсі важливих новин Івано-Франківська та Прикарпаття.
• YouTube – https://www.youtube.com/@RAITVUA
• Сайт ТРК «РАІ» – https://rai.ua/
• Facebook – https://www.facebook.com/profile.php?id=100063475576480
• TikTok – https://www.tiktok.com/@trkrai?is_from_webapp=1&sender_device=pc

