Головні спортивні події Прикарпаття за тиждень у програмі "СПОРТLife". Випуск 140

  • Назад
  • 20 липня, о 00:00  
  • 1108
Саша
Саша 28.01.15 [коментувати]
Пусть ведущая научится одеваться и задавать нормальные вопросы. И прическа у нее как с восьмидесятых ... позор для областного канала.
Ольга
Ольга 29.01.15 [коментувати]
Які всі мастаки, осоджувати, критикувати та засаджувати, тих хто щось робить.
тарас
тарас 03.02.15 [коментувати]
а з яких то пір зачіска каре(класика), і як Ви помітили, що 80-ті наразі у моді , а ще 90-ті , тому що у трендах світових дизайнерів прослідковуються такі мотиви стали позором??))))) + а що ж Ви розумієте під назвою"нормально одеваться"?А?)))) Спідниця малинового кольору у поєднані з класичним чорним -це що якийсь несмак??)))Не смішіть ,будь ласка ,тут глядачів обласного каналу. Ну і перейдемо до теми питань: а по-вашому нормальні питання-це питання про спідню білизну та всіляку "фігню" ти пу : а хто у Вас тато і матір???)))) У студії були діти, й талановиті до того ж і питання відповідали їх психологічному віку та роду діяльності ,що не суперечило передачі!!!!
Катька
Катька 04.02.15 [коментувати]
ЯкЕсь Сашка, який не володіє ні українською, ні російською граматикою (роблю висновок з коментаря), - хоче вчити орлицю літати. Повеселило... Наді - окремий респект!
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.