Здоровим бути модно

 • Про адаптацію дітей в школі у програмі "Здоровим бути модно"

  Які існують рівні та види адаптації? Яку роль в цьому процесі відіграють батьки та вчителі? Як боротися із булінгом? Про це та інше у програмі "Здоровим бути модно" розказує Олена Пітик - доцент кафедри прихіатрії, наркології і медичної психології ІФНМУ.

 • Про метаболічний синдром у програмі "Здоровим бути модно"

  Що таке метаболічний синдром? Чому це найбільша проблема 21-го століття? Як метаболічний синдром призодить до цукрового діабету гіпертонії, серцевого нападу та інсульту? Які методи профілактики дієві? Про це та інше у програмі "Здоровим бути модно" розказує Володимир Боцюрко - професор кафедри ендокринології ІФНМУ.

 • Про користь грудного вигодовування у програмі "Здоровим бути модно"

  Чому для матері корисно годувати дитину грудним молоком? Які небезпеки і проблеми із здоров'ям чекають на дитину, яка не отримувала грудного вигодовування? Де можна пройти спеціальні курси для мам? Про це та інше у програмі "Здоровим бути модно" розповідає Людмила Тачинська - експерт з неонатології ДОЗ ОДА.

 • Про підготовку дитини до школи у програмі "Здоровим бути модно"

  Коли і які медичні огляди потрібно пройти дошкільнятам та школярам перед початком навчального року? Які правила просто необхідно знати батькам? Як на цей процес вплинула медична реформа? Про це та інше у програмі "Здоровим бути модно" розповідає Олена Осовська - лікар для обслуговування школярів міста Івано-Франківської міської дитячої поліклініки.

 • Про отруєння грибами у програмі "Здоровим бути модно"

  Які гриби можна їсти, а які краще обходити? Чи має значення спосіб приготування? Що необхідно робити у випадку отруєння грибами? Про це та інше у програмі "Здоровим бути модно" розказує Олег Легун, заввідділом екстракорпоральних методів детоксикації Івано-Франківської обласної клінічної лікарні.

 • Про куріння у програмі "Здоровим бути модно"

  Курити чи не курити? Яка реально шкода від активного та пасивного куріння? Чи варто використовувати альтернативні види цигарок? Як кинути курити? Про це та інше у програмі "Здоровим бути моно" розказує Ліліана Розвадовська, зав. наркологічним відділенням обласного наркологічного диспансеру.

 • Про пухлини, які ми можемо побачити самостійно у програмі "Здоровим бути модно"

  Шкіра, язик, щитоподібна залоза та інші органи, пухлини яких ми можемо самостійно побачити на ранніх стадіях. Що варто знати кожному? Про це та інше у програмі "Здоровим бути модно" розказує Василь Бойко - завідувач хірургічного відділення пухлин голови і шиї комунального закладу Прикарпатський клінічний онкологічний центр.

 • Про гепатити у програмі "Здоровим бути модно"

  Який вид гепатиту найнебезпечніший сьогодні? Яким можна заразитися з'ївши немите яблуко? Хто може оплатити дороговартісне лікування та чи існує профілактика гепатитів? Про це та інше у програмі "Здоровим бути модно" розказує Роман Остяк - головний лікар Івано-Франківської обласної клінічної інфекційної лікарні та обласного центру СНІДу.

 • Про синдром хронічної втоми у програмі "Здоровим бути модно"

  Яка різниця між втомою та хронічною втомою? Які небезпечні наслідки для здоров'я має хронічна втома? Чи можливо лікуватися або профілакутватися? Про це та інше у програмі "Здоровим бути модно" ділиться Ольга Малишок - завідувач центру клінічної імунології Івано-Франківської обласної клінічної лікарні.

 • Про хвороби Паркінсона та Альцгеймера у програмі "Здоровим бути модно"

  Які відмінності між захворюваннями Паркінсона та Альцгеймера? Чи стосуються ці недуги людей тільки похилого віку? Чи можливо профілактуватися? Про це та інше у програмі "Здоровим бути модно" з Мар'яною Циганин поділилася Вікторія Гриб, зав. кафедри неврології та нейрохірургії ІФНМУ.

 • Про аутизм у дітей у програмі "Здоровим бути модно"

  Як батьки можуть розпізнати перші симптоми аутизму у своєї дитини? Чи існують методи лікування та профілактики? Як допомогти дитині із аутизмом соціально адаптуватися? Про це та інше у програмі "Здоровим бути модно" розказує доцент кафедри психіатрії ІФНМУ Олена Пітик.

 • Про туберкульоз у дітей у програмі "Здоровим бути модно"

  В Україні досі епідемія туберкульозу. Як з ним боротися та як вберегти від нього свою дитину? При яких симптомах необхідно негайно звернутися до лікаря? Про це та інше у програмі "Здоровим бути модно" розкаже дитячий фтизіатр Марта Локатир.

 • Про роль сну для здоров'я у програмі "Здоровим бути модно"

  Коли варто лягати спати? Чи має значення кількість годин сну? Які проблеми із здоров'ям можуть бути в людей, які не дотримуються гігієни сну? Про це та інше у програмі "Здоровим бути модно" розказує кандидат медичних наук, доценти кафедри ІФНМУ Ігор Тодорів.

 • Про депресії та їх вплив на здоров'я у програмі "Здоровим бути модно"

  Чи може поганий настрій, стрес і пригнічення впливати на наше на здоров'я? Що таке "метеозалежність"? Як боротися із депресією? На ці та інші запитаня у програмі "Здоровим бути модно" відповів доктор медичних наук, професор, психолог Михайло Винник.

 • Про онкологію у дітей у програмі "Здоровим бути модно"

  Чому діти хворіють на рак? Перші симптоми. Чи можливо профілактуватися від онкології? На ці та інші питання відповідали експерт ДОЗ ОДА з питань дитячої гематології, зав. онкогемотологічого відділення ДОКЛ Алла Іваненко та дитячий онколог Юрій Томащук.

 • Про здорове харчування у програмі "Здоровим бути модно"

  Чи можуть шоколад і солодощі бути корисними? Як без дієт тримати себе у формі? Модні тенденції у сфері харчування? Про це та інше у програмі "Здоровим бути модно" ділиться власниця магазину "Терра органіка" Галина Бдаві.

 • Про ГРЗ, кір та грип у програмі "Здоровим бути модно"

  Які небезпечні віруси підстерігають нас цієї зими? Як правильно лікуватися та профілактуватися? Про це та інше у програмі "Здоровим бути модно" розказує доцент кафедри інфекційних хвороб та епідеміології ІФНМУ Тарас Кобрин.

 • Все про ВІЛ і СНІД у програмі "Здоровим бути модно"

  Все про ВІЛ і СНІД, що Ви просто зобов'язані знати, аби вберегти себе і близьких у програмі "Здоровим бути модно" розказує заступник головного лікаря обласної клінічної інфекційної лікарні обласного центру СНІДу Наталія Дьоміна.

 • Про цукровий діабет у програмі "Здоровим бути модно"

  Як жити так, щоб не стати заручником інсуліну? Як попередити цукровий діабет або жити із ним повноцінним життям? Про це та інше у програмі "Здоровим бут модно" розказує доцент кафедри ендокринології ІФНМУ Ірина Костіцька.

 • Про захворювання легень у програмі "Здоровим бути модно"

  Як вберегти свої легені від захворювань? Чи це реально? Як халатне відношення до кашлю та самолікування вкорочує нам вік? Про це та інше у програмі "Здоровим бути модно" розказує експерт ДОЗ ОДА з пульмонології Світлана Філіпова.

Стрічка новин