150 дітей з Прикарпаття туристично відвідали Кам’янець-Подільськ

150 дітей з Прикарпаття туристично відвідали Кам’янець-Подільськ

Близько 150 дітей з різних навчальних закладів Прикарпаття здійснили мандрівку до мальовничого Кам’янця-Подільського. Там вони відвідали відомі туристичні локації та побували у місцевій фортеці. Екскурсія відбулася в рамках конкурсу на найкращий твір про Україну, який підтримує народний депутат Олександр Шевченко.

Конкурс творів на патріотичну тематику, заснований благодійним фондом Олександра Шевченка «Новий Івано-Франківськ», проводять уже четвертий рік поспіль. Цього разу учні 5-11 класів писали роботи, присвячені 75-тій річниці з дня створення УПА. Переможці другого етапу з Калуського, Рогатинського районів та Верхнянської ОТГ отримали незабутній подарунок – екскурсію до Кам’янця-Подільського. Адже це місто з прекрасною архітектурою, яке дихає історією. Каже координатор конкурсу Олександра Мечева.

У благодійному фонді Олександра Шевченка «Новий Івано-Франківськ» обіцяють: наступного року тема конкурсу буде не менш цікавою та захопливою. А учасники матимуть змогу ще краще пізнати історію рідного краю. Детальніше про це в наступному сюжеті ТРК "РАІ".

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин