Одна із шкіл Рогатинського району потребує термінового перекриття даху (відео)

Одна із шкіл Рогатинського району потребує термінового перекриття даху (відео)

Вона пережила чимало буревіїв та природніх катаклізмів. Школа, яка складається з кількох корпусів, розташована у селі Жовчів Рогатиснького району. Тут навчається близько 80-ти дітей, однак дах споруди у вкрай жахливому стані. Під час сильних дощів вода падає дітям, буквально, на голови.

На цю проблему відреагував депутат від 85-го округу Віктор Шевченко. Саме він пообіцяв вирішити проблему з перекриттям даху та взяв на особистий контроль дане питання.

Депутат Віктор Шевченко домігся виділення 700-та тисяч гривень на капремонт даху сільської школи. Спочатку відремонтують ті корпуси, які знаходиться у найгіршому стані.

Тож коли учні та вчителі отримають оновлений дах та зможуть навчатися з теплій та сухій школі, дізнавались наші журналісти ТРК "РАІ"


Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.