Подружки. Новорічний випуск. Частина 2

Подружки. Новорічний випуск. Частина 2

Наші телеведучі презентують свій новорічний пригодницький фільм, де маленький ельфик (Ігорчик Матковський) і міні-онука Святого Миколая (Любочка Плав`юк) намагалися змінити хід встановлених правил і втрапити до штаб-квартири ЮНІСЕФ у Нью-Йорку. Саме для цього вищевказані герої викрали телеведучих проєкту "Подружки", щоб дістатися до визначеного місця.

На жаль, посольство США працює за дуже жорсткими правилами і через неможливість відкрити візу у швидкі строки нашим героям довелося викрасти телеведучих проєкту "Подружки", щоб спершу доправити їх до Беверлі-Хіллз , де вже давно оселилися їхні колеги-зірки ,топ-моделі, фотографи і артисти. Все як у справжній Голлівудській казці. І найголовніше, що всім їм потрібно було встигнути на вечірку року, щоб саме звідти поспішити назустріч новим рішенням. До Нового року зовсім трішки. Часу гаяти не можна.

І найголовніше ,що саме цей випуск відзняли самостійно Ростислав Ворох і Даша Чумакова!

Автор сценарію - Марися Томашевська (продюсерка телепроєкту "Подружки")

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.