"Юні таланти Прикарпаття". Частина 1

В обласній філармонії нещодавно відбулось вручення міжнародної премії "Юні таланти Прикарпаття". Захід пройшов в рамках вручення місту нагороди ПАРЄ - Призу Європи, за сприяння міського голови Руслана Марцінківа та голови обласного департаменту культури, національностей та релігій Володимира Федорака.

На заході було чимало поважних закордонних гостей, зокрема делегати з Латвії, Угорщини, Молдови, Польщі та Франції.

Організатор: Марися Томашевська.

Ведучі вечора: відомі на Прикарпатті телеведучі Ростислав Ворох та Ангеліна Струк, одеситка, "Міні-міс Всесвіт" Анісія Гонимович та киянин, п'ятиразовий чемпіон світу зі спортивно-бальних танців, кандидат у майстри спорту Арсеній Мороз.

Спеціально запрошені артисти: відома оперна діва Олена Гребенюк, Заслужена артистка естрадного мистецтва України Ірина Шабан та маленькі вихованці танцювальної школи Влада Ями.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.