Подружки № 21

Подружки № 21

21 випуск цікавий тим, що у ньому чимало відомих особистостей і нарешті подорожі Подружок за межі України. Також до телепроекту долучилась наш спеціальний кориспондент зі Швейцарії Леандра.

Наш телепроект розшукала письменниця з Франції Марі-Франс Клерк, яка присвятила книгу Україні, адже саме тут вона народилась.

А ще ведучі вкотре побували на концерті Діми Монатика. Навідалися до Романа Скорпіона. Слухали пісень на біс від Ірини Білик. Усвідомлювали "як у майбутньому одружитися з розумом" та цікавилися про це у відомого ведучого В'ячеслава Соломки та популярноі ведучої Каті Красніковоі.

Подружки ходили до театру і уважно слухали секрети вже знаних акторів. А ще фотографувалися для міжнародного глянцевого видання разом з чудовими тваринами. І звісно були запрошеними на свято до місцевоі патрульної поліції.

Далі буде ще цікавіше...

Ведучі: Катя Куцій, Віка Тутка, Андрій Тищенко, Віка Терлецька, Каміла Фоміна, Ліля Сковронська, Ігор Матковський, Ангеліна Струк, Ніка Нікітенко, Віктор Лазарович, Ростик Ворох.

Продюсер: Марися Томашевська.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.