КАМЕРтон

 • Світлана Весна у програмі «КАМЕРтон»

  Перший сценічний досвід, участь у сімейному ансамблі, пізнання «живого» Бога, материнство, благодійність та майбутній сольний концерт. Світлана Весна – героїня програми «КАМЕРтон».

 • Фронтмен гурту "Антитіла" Тарас Тополя у програмі "КАМЕРтон"

  Що було «до», чи стає у нагоді диплом юриста, команда, волонтерство, поїздки в зону АТО, виставка у штаб-квартирі ООН, батьківство та найголовніше – музика… Про все це Тарас Тополя розповідає у програмі «КАМЕРтон».

 • Катерина Бужинська у програмі "КАМЕРтон"

  Улюблена народна пісня, історія композиції «Солдат України», благодійність та статус «Співочого посла»… Героїня програми «КАМЕРтон» - народна артистка України Катерина Бужинська.

 • Василь Мельникович «Гуцул-Хуліган» у програмі «КАМЕРтон»

    Хуліганство на сцені і не тільки. Загублена скрипка. Весільна школа і єдина у репертуарі сумна пісня… Про це і ще багато цікавого Василь Мельникович, відомий як «Гуцул-Хуліган», розповідає у програмі «КАМЕРтон».

 • Співачка Алла Івашина у програмі "КАМЕРтон"

  Творчий пошук, нове амплуа, участь у «Народній зірці» та «Х-факторі». Найголовнішим у програмі «КАМЕРтон» ділиться відома прикарпатська співачка і телеведуча Алла Івашина.

 • Лідер гурту "Цвіт кульбаби" Василь Марущак у програмі "КАМЕРтон"

  Робота в армійському тріо «Кабан», звідки взялось прізвисько «галицькі фраєри», жінки, яким присвячені пісні... Про все це з перших вуст у програмі «КАМЕРтон». Гість студії – фронтмен відомого прикарпатського фольк-рок-гурту «Цвіт кульбаби» Василь Марущак.

 • Остап Гавриш у програмі "КАМЕРтон"

  «На Україну повернусь», «А липи цвітуть»», «Де знайти чарівну квітку», «Там, де гори сині»… Композитор Остап Гавриш написав понад тисячу мелодій до українських пісень, які ми чуємо щодня. Про першу, але досі не заспівану пісню, секрет продуктивності, стосунки з дружиною та ще багато...

 • Павло Табаков у програмі "КАМЕРтон"

  Оригінальне заохочення до навчання. Незвичайна «хвороба». Традиція святкування Різдва. Робота над мюзиклом. І ще багато-багато цікавого. Гість програми – талановитий співак, музикант і композитор, переможець проекту «Голос країни 2», - Павло Табаков.

Стрічка новин