КАМЕРтон

 • Дует Гардамани у програмі "КАМЕРтон"

  Разом на сцені – разом у житті, створення дуету, перша пісня, творчі експерименти, історія композиції «Файна Галя», перемога у «Караоке на майдані», участь у телешоу «Шанс», нові пісні і мрії… Гості програми «КАМЕРтон» - Михайло і Мар’яна, дует...

 • Юрій Журавель у програмі "КАМЕРтон"

  Співаючий художник чи малюючий музикант, уркабілі, символізм жовто-чорних костюмів, стьоб у піснях і в малюнках, спалена виставка на Майдані, хто з політиків погрожував за карикатуру, новий флеш-моб-кліп, життєві принципи і плани… Гість програми «КАМЕРтон» - відомий український художник, музикант, лідер гурту «Ot...

 • Ростислав Держипільський у програмі "КАМЕРтон"

  Секрет успіху постановок, театр і благодійність, стосунки із колективом, пристрасть до історії, зйомки у кіно, музичні амбіції, нові проекти та виховання молоді... Гість програми «КАМЕРтон» - відвертий і переповнений ідеями Ростислав Держипільський.

 • Олександр Новосад у програмі "КАМЕРтон"

  Звідки взялись сентименти до гумору, перші виходи на сцену, наставники, як і коли заснувався гумористичний театр «КУМ», успіхи і невдачі за 20 років існування формації, репертуар, аудіоальбоми з гумором та українськими казками, поїздки у зону АТО і чи, справді, сміх лікує… Про все це у програмі «КАМЕРтон» говоримо з...

 • Фронтмен гурту "Полюс" Андрій Василюк у програмі "КАМЕРтон"

  Творчі гени, перша "фанерна" гітара, експерименти над музичними інструментами, курс на Захід, перемога у фестивалі "Червона рута" і, звичайно, гурт "Полюс". Гість програми "КАМЕРтон" - Андрій Василюк.

 • Оксана Романюк у програмі «КАМЕРтон»

  Музичні кумири, академічна школа, цирковий досвід, участь у "Голосі країни", багато лірики і щирих емоцій від співачки Оксани Романюк у програмі "КАМЕРтон".

 • Антон Гінчицький з гурту «Tiny Steps» у програмі «КАМЕРтон»

  Освіта – кухар-кондитер, покликання – музика… народження гурту «Tiny Steps», перші пісні та перші шанувальники, запис альбому, зйомки дебютного кліпу, участь у фіналі всеукраїнського телепроекту «Хіт-конвеєр». Успіхами і планами ділиться соліст гурту «Tiny Steps» Антон Гінчицький.

 • Мишко Адамчак у програмі «КАМЕРтон»

  Від скрипки до сопілки, життя «до» КораЛЛів, участь у церковному хорі, Рок-Вар’Яте, фестивальне життя, війна, Госпітальєри і багато-багато музики. Про все це і не тільки – розповідає сопілкар, клавішник, бек-вокаліст гурту «КораЛЛі» Мишко Адамчак.

 • Співачка Вікторія Ватащук у програмі "КАМЕРтон"

  Непросте дитинство в горах, мрії про сцену, навчання в Інституті мистецтв, перші успіхи, новий відеокліп, співпраця з музичною формацією «БРАЦАРІ», творча подорож у Грецію, педагогічна робота... Гостя програми «КАМЕРтон» - карпатська мавка, співачка Вікторія Ватащук.

 • Співачка, теле-, радіоведуча Ольга Цибульська у програмі "КАМЕРтон"

  Перемога у Фабриці зірок, весела вдача, виховання сина, нова пісня, зйомки кліпу з "перчинкою", вірші, літературний проект... І ще багато-багато цікаво співачка і теле-, радіоведуча Ольга Цибульська розповідає у програмі "КАМЕРтон".

 • Музична формація "БРАЦАРІ" у програмі "КАМЕРтон"

  З чого все почалось, кого об’єднує колектив, хто творить музику, фольк-синтез, перший кліп і ще багато  цікавого. Гості програми «КАМЕРтон» – учасники молодої франківської музичної формації «БРАЦАРІ».

 • Співачка Ірина Лончина у програмі "КАМЕРтон"

  Чим підкорив серце американський поліцейський, життя на дві країни, новий альбом, секрет успіху, поради початківцям… Гостя програми «КАМЕРтон» – заслужена артистка України Ірина Лончина.

 • Співак Олег Чигер у програмі «КАМЕРтон»

  Голос від мами, слух від тата, підтримка найрідніших, музичні вподобання, любов до неокласики, найпам’ятніший конкурс, захоплення пародіюванням, педагогічна робота і багато-багато планів… Гість програми «КАМЕРтон» - співак Олег Чигер.

 • Народний артист України Павло Дворський у програмі «КАМЕРтон»

  За що написали скаргу у райком компартії, чому не став оперним співаком, співпраця з ВІА «Смерічка», як народилася пісня «Смерекова хата», сини-музиканти, ювілей тур та захопленням спортом… Про все це розповідає легенда української естради, співак і композитор, народний артист України Павло Дворський.

 • Співачка і актриса Галина Баранкевич у програмі «КАМЕРтон»

  На що надихає дощ, чим лякав дитячий садок, лемківська культура, майже ювілейна «Солодка Даруся», «наповненість» театром і багато музики. Гостя програми «КАМЕРтон» - заслужена артистка України Галина Баранкевич.

 • Співачка Світлана Тарабарова у програмі «КАМЕРтон»

  «Магія» на концертах, плюси сольної роботи, авторські пісні, війна і мир, перший тур Україною, бренд «Світло в тобі»… Більше про все розповідає співачка, автор і композитор Світлана Тарабарова у програмі «КАМЕРтон».

 • Соліст гурту "ФІРА" Ірина Музика у програмі «КАМЕРтон»

  Життя до «Х-фактора», фольк-джаз-кантрі, файне місто Тернопіль, 9 березня і ще про багато цікавого у програмі «КАМЕРтон» розповідає лідер гурту «ФІРА» Ірина Музика.

 • Лідер гурту "МЕРІ" Віктор Винник у програмі «КАМЕРтон»

  Студенські роки в Івано-Франківську, образотворче мистецтво, громадянська позиція і, звичайно, – багато музики. Лідер гурту «МЕРІ» Віктор Винник – гість програми «КАМЕРтон».

 • Співачка Андріана у програмі «КАМЕРтон»

  Фестивальний досвід, історія пісні «Я не забуду», плани на Євробачення, мовні принципи, благодійність та дизайн одягу. Львівська співачка Андріана – гостя програми «КАМЕРтон».

 • Віктор Пашник у програмі «КАМЕРтон»

  Навчання у єдиній в Україні Стрітівській кобзарській школі, виступи просто неба, участь у мандрівному міжнародному фестивалі бардів, авторські пісні, життєві погляди та мрії… Герой програми «КАМЕРтон» - кобзар та бард Віктор Пашник.

Стрічка новин