Як в 23 роки стати успішним фітнес тренером в Івано-Франківську

  • 18.05.2018 09:35
Як в 23 роки стати успішним фітнес тренером в Івано-Франківську

Тренери фітнес клубів - це люди з ідеальним тілом, непохитної силою волі і незвичайним терпінням. Але багато хто думає, що ті, хто займаються спортом, крім спорту нічого для себе і не помічають. «Їм аби залізо тягати» Чи так це?
Звичайно ж ні. З дитинства люди за своєю природою мають схильнсть до певних талантів. В когось це малювання, в когось танці, в інших музика, а у декого спорт. Вони намагаються розвивати їх у собі , щоб у майбутньому заробляти гроші на улюбленій справі. Зараз ми намагаємось розповісти вам невеличку історію успіху та майбутніх цілей, молодого тренера з Івано-Франківська .

Юрій Козак.

Вік 23 роки
Освіта : Спеціальна фізична освіта в академії федерації бодібілдингу України в Києві, персональний інструктор по фітнесу, дієтолог.

Скільки часу ти займаєшся спортом?

Спортом я займаюся ще з дитинства ,перший гурток на який я пішов, був бокс, проте з гантелями ще з малечку на ти. В спортий зал я прийшов в 2011 році , де почав займатися бодібілдингом. Мені здавалося, що цього для мене замало і я вирішив піти в важчий спорт , а саме паверліфтинг . 4 роки важких тренувань, дали змогу виступити мені в перших професіних змананнях (Чемпіонаті України серед юніорів) , де я здобув високі результати.

Як тобі прийшла думка стати тренером?

Розкажу з самого початку. Перша спеціальність , яка в мене була, це інженер з автоматизації та компю'терно- інтегрованих технологій. Після того, як я закінчив навчатися в унівеситеті Нафти і Газу , відразу пішов працювати по спеціальності на хорошу фірму. Там я пробув лише пів року і зрозумів, що офісна робота- не моє. Я дуже радий, що це швидко зрозумів, тому що є багато людей, які працють на нелюбимій роботі, відповідно не дістають від цього задоволення. Цей фактор дав мені змогу зрозуміти , що я хочу займатись справою, яка в мене виходила і яку я люблю.

Скільки часу ти займаєшся в неділю?

Все залежить від циклів, в середньому від 4-5 рази в тиждень по 1,5-2 години.

Навіщо, по-твоєму, людям потрібно ходити в спортзал і займатися спортом?


Здоров'я приходить тільки тоді, коли ти стежиш за своїм тілом. В першу чергу здоров'я, гарне самопочуття, приємна зовнішність. В даний час не потрібно пояснювати народу, що спорт необхідний. Але є нюанси - деякі шукають можливість займатися спортом, а деякі шукають причину, чому вони цього зробити не можуть.


Як ти ввжаєш, тренером може стати будь-хто? Або потрібні певні якості?


Останнім часом тренерами стають всі. Насправді, навіть бути хорошим спортсменом не означає бути хорошим тренером. Бути хорошим тренером - це покликання. Тренер схожий на вчителя фізкультури в школі. Є люди, які дохідливо пояснюють, і ти все розумієш. А є абсолютно безглузді викладачі і скільки б він тобі не пояснював, ти нічого не зрозумієш. Так і в тренерській діяльності. Тому, я думаю, що робота тренера не для всіх.

Коли клієнти приходять в зал , що ти від них чуєш?

Фактично нічого. Клієнти на першому тренуванні дуже мовчазливі, закриті в собі ,встидаються свого тіла ,соромляться того, що вони нічого не знають в цій сфері. Я відразу намагаюсь встановити з ними контакт, розповідаю їм історію про себе, після чого хочу , щоб вони встановили свої цілі. Інколи це складно,тому що, людина сама не знає чого вона хоче, але я намагаюся направити її на правильний шлях, адже для мене найголовніше є знати чого хоче клієнт.


Чи достатньо ти заробляєш , щоб ні в чому собі не відмовляти і не залижити від сім'ї ?

Хочу сказати , звичайно що ні , в мене тут великі амбіції , але ні в якому разі я ні на що не жаліюсь і вважаю, що в мене спредлива зарплата. Деякі кошти я вже можу відкласти на майбутнє, також можу дозволити собі купити речі які мені потрібні, харчуватися в закладах. Ця робота мені приносить набагато більші суми , адже чим більше ти працюєш, більше вкладаєш в себе, тим більше ти заробляєш, цим і відрізняється робота фітнеа треера від державної .

Чи є в тебе мрія в житті?

Так є . Я хочу стати професійним паверліфтером, здобути максимально титулів в цій сфері і рухатись далі. Можливо в майбутньому створити свій зал , цим заробляти на життя і бачити біля себе свою сім'ю.

Автор: Сергій Боюк

111
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин