Як виконують квоти на українську музику місцеві радіостанції? (ІНФОГРАФІКА)

  • 12.02.2018 16:15
Як виконують квоти на українську музику місцеві радіостанції? (ІНФОГРАФІКА)
Звіт представника Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення в Івано-Франківській області Ігоря Маслова за 2017 рік оприлюднено.

Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення оприлюднила на своєму інтернет-ресурсі звіти представників Національної ради в областях та м. Києві за 2017 рік.

Як повідомив представник Національної ради в Івано-Франківській області Ігор Маслов, звіти є результатом роботи представництв за календарний рік. Їх оприлюднили відповідно до норм статті 11 Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення» та на виконання рішення регуляторного органу, пише ТРК "РАІ"

Із звітом представника Національної ради в Івано-Франківській області можна ознайомитись на сайті Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за адресою у розділі «Звіти та аналітика».

На наведених інфографіках відображені:

  • основні цифри (дані) по нашій області за 2017 рік
  • стан телерадіоінформаційного простору в розрізі видів мовлення
  • як виконують наші радіостанції квоти по мові
111
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин