Україна посіла третє місце у рейтингу найнещасніших країн світу

  • 06.11.2017 17:43
Україна посіла третє місце у рейтингу найнещасніших країн світу

Україна увійшла до трійки найнещаснiших країн світу разом з Гаїті і Південним Суданом.

У дослідженні зазначається, що Україна — єдина європейська держава, що опинилася в антирейтингу щастя, йдеться на сайті американського центру вивчення громадської думки Інституту Геллапа, передає Нyser.

За даними Інституту Геллапа 41% населення України перебуває у важкій ситуації і може вважатися нещасними.

В цьому відношенні Україну випередили лише Південний Судан (47%) і Гаїті (43%). Водночас, процвітаючими можна назвати лише 9% населення, в проміжному положенні — 50%.

«Процвітаючими», за класифікацією інституту Геллапа, є ті люди, що оцінюють своє життя на даний момент і протягом найближчих п’яти років в 7 (і вище) або 8 (і вище) балів за шкалою від 0 до 10, де 0 – найгірше можливае життя, а 10 – найкраще.

Люди вважаються «нещасними», якщо оцінюють своє життя зараз і в майбутньому на 4 бали або нижче. Дослідники вважають, що триваючий на сході України конфлікт зашкодив і без того слабкому економічному зростанню в країні.

Рейтинг найщасливіших країн, за даними Інституту Геллапа, очолили Норвегія, Данія та Ісландія.

Раніше головний економіст «Альфа Банк Україна» Олексій Блінов розповів Громадському, що підвищення України лише на 4 позиції у рейтингу Doing Business 2018 є дуже слабким у порівнянні з анонсованим урядом покращенням стану економіки.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин