Публікації

 • Врятувати Сірка

  Стажери ТРК «РАІ» з благодійною метою відвідали притулок для собак «Дім Сірка», яким в с. Загвіздя опікується Наталія Когут.

 • Як карпатські ліси за гроші зробити хворими...

  Що насправді криється за активною боротьбою із масовими вирубками на Закарпатті після візиту Луценка?

 • Нічні велосипедисти

  Останнім часом нічна поїздка на велосипеді є звичною справою. Але тепер через це виникає багато проблем.

 • Наставники для прикарпатських сиріт

  2 серпня у Івано-Франківську відбулася зустріч – презентація проекту наставництва «Одна надія». Ініціаторами заходу стали 6 організацій, які працюють в інтересах дітей:  БО «Дотик ангела», СК «Freedom», ВГО «Асоціація Моя Родина», ГО «Віолла», БО «Українська благодійницька мережа» та платформа соціальних інновацій «Трансформація», створивши волонтерську групу «Об’єднані дітьми». Незважаючи на те, що кожна з них займається своєю сферою діяльності, вони об’єдналися і...

 • "Чистильщик" ГПУ Петро Шкутяк. Як здолати корупцію у прокуратурі

  Інспектор Управління внутрішньої безпеки і керівник робочої групи з перевірки доброчесності прокурорів Петро Шкутяк про очищення прокуратури, війну на сході та люстрацію у владі

 • Маршрутки в Івано-Франківську – час підбивати підсумки

  Мабуть злободеннішої теми в нашому рідному місті, ніж тема громадського транспорту немає. І керівництво міста, і самі містяни не раз намагалися виправити складну ситуацію з перевезенням пасажирів у Івано-Франківську. 

 • 20 найцікавіших місць Надвірнянщини

  Надвірна – один із наймолодших на Західній Україні районних центрів. Датою заснування міста вважається 23 січня 1578 року, коли польський король Стефан Баторій видав привілей, яким дозволив закладення містечка Краснодвір. Розмістилося місто на правому березі річки Бистриці Надвірнянської у передгір’ї Карпат. У самому місті є багато цікавих пам’яток, тож тут варто зупинитися, звернути увагу на будівлі, багато з яких збудовані на початку ХХ століття, погуляти у міському парку, відвідати міську ратушу, храми чи музеї.    

 • Чорна мітка або позначки квартирних злодіїв

  Виходячи з квартири чи повертаючись додому, уважно огляньте свої вхідні двері, бо вони можуть бути позначеними. Чимало іванофранківців занепокоєні тим, що виявили біля своїх помешкань загадкові позначки. А декотрі з таких осель вже навіть спробували обікрасти.

 • Гуртожиток – другий дім студентів

  Кожного року на навчання до Івано-Франківська приїжджають багато нових обличь, об’єднаних спільною назвою – студенти. Перед ними одразу ж постає питання: «Що обрати: гуртожиток чи орендовану квартиру?» За результатами опитування – більшість, все-таки, робить вибір на користь проживання у гуртожитку, оскільки це економія коштів. 

 • Романа Ілитчука судять на Донбасі, бо захистив “айдарівців” від п’яного поліцейського

  Тридцятирічному Роману Ілитчуку із Микуличина, розвіднику 57 бригади загрожує від 10 до 15 років позбавлення волі лише за те, що він заступився за побратимів з «Айдару», яких на Донбасі била поліція. Чоловік місяць просидів у СІЗО. Вдома бунтували активісти, односельчани, добивалися правди. Нарешті, Романа випустили на поруки мера Яремче. Зараз розвідник підліковує серце та чекає на справедливий суд.

 • Бальчун: Один чарівник не змінить 300-армію УЗ

  В "Укрзалізниці" відчувається опір реформам, зокрема з боку керівників середнього рангу.

 • Левко Лук'яненко: Ще у 2007 році збагнув, що Путін готовий платити мільярди для "купівлі" України

  Український дисидент, політв'язень, Герой України Левко Лук'яненко двічі потрапляв в український парламент. 9 років тому він склав депутатський мандат і вирішив залишити законотворчу справу. Втім, від політики Левко Лук'яненко так і не відійшов. У свої поважні 88 Герой України активно долучається до виборчого процесу на проміжних виборах у державі.

 • Набезпечні відходи можна знайти навіть в приватних ангарах - експерт

  В Україні досі не встановлено жорсткий контроль за сферою утилізації небезпечних відходів. Замість утилізації, недобросовістні підприємці ховають їх в кращому випадку на звалищах та в приватних ангарах. Така ситуація призводить до екологічної проблеми та підвищення рівня захворюваності серед українців.

 • Нелегальний бурштин обробляють і продають у Києві

  Копають на Рівненщині та Волині - «штовхають» у столиці. Підпільний бурштиновий бізнес, який обраховується тоннами і мільйонами… процвітає.

 • Руфінг – це небезпечно і нелегко, але надзвичайно красиво

  Руфінг – вид урбаністичного екстремального туризму. Руферами називають людей, котрі захоплюються спогляданням видів, що відкриваються з міських дахів, труб та веж. В останні роки рух набув неабиякої популярності в Україні. Серед тих, хто підкорює висоти Івано-Франківська та області – шістнадцятирічний Сашко Тимків. Для юного франківця руферство – поєднання гострих відчуттів, естетики та промоуції українського в мережі інтернет. 

 • Українці платять шалені гроші за місця в черзі за візою

  Криза змушує українців покувати валізи і шукати заробіток в сусідніх країнах. Тисячі людей щомісяця виїжджають працювати закордон.

 • Чому горять сміттєзвалища?

  Чи далеко ми пішли від тубільців у ставленні до "феномену суспільних відносин" - сміття?

 • Перевізник «вантажу 200» Арсен Мартинюк з Франківська

  Арсен Мартинюк з Івано-Франківська чи не щотижня уже впродовж двох років їздить на Донбас у тамтешні морги, на передову чи в окупований Донецьк, аби повернути додому тіла загиблих солдат і передати їх батькам, дружинам, дітям.

Обери сімейного лікаря