Чиновників та голів ОСББ навчать економити енергію у багатоповерхівках

  • 26 січня 2015 р.
Чиновників та голів ОСББ навчать економити енергію у багатоповерхівках

У Франківську 27 січня проведуть семінар „Впровадження енергоефективних заходів у багатоквартирному житловому фонді”.

Захід відбудеться о 14.00  годині у приміщенні готелю „Станиславів”, повідомляє прес-служба міськвиконкому.

Семінар проведуть експерти проекту USAID „Муніципальна енергетична реформа в Україні”. А саме: Олександр Ніколаєнко, Віра Ілляш, Кадрія Сафіуліна, Вікторія Погорєлова та Дмитро Левицький.

Запланована зустріч із працівниками міськвиконкому, включаючи представників управління освіти для представлення бачення та узгодження концепції інформаційної кампанії з підвищення обізнаності мешканців міста щодо заходів та програм з енергозбереження.

Вступний семінар „Впровадження енергоефективних заходів у багатоквартирному житловому фонді” проведуть для 20-30 голів і членів правлінь ОСББ (об’єднань співвласників багатоквартирних будинків)  і представників ОСН (орган самоорганізації населення). Їм розкажуть про технічні та фінансові рішення, організаційно-правові питання енергоефективності.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин