98-річний британець одужав від коронавірусу (Hromadske)

  • 26.03.2020 06:22
98-річний британець одужав від коронавірусу (Hromadske)
98-річний британець і ветеран Другої світової війни Джек Боуден вилікувався від коронавірусу. Вважається, що це найстаріша людина у Великій Британії, якій вдалося подолати COVID-19.

Про це повідомляє Hromadske з посиланням на The Bolton News.

16 березня Боудена поклали в лікарню Роял-Болтон із діагностованою інфекцією сечового міхура, але через два дні в нього виявили коронавірус.

Утім уже 21 березня чоловік вилікувався, і медики вирішили виписати його з лікарні — за їхніми словами, вдома в Боудена менший ризик заразитися.

Наймолодший син чоловіка — 58-річний Марк — розповів журналістам, що після того, як дізнався про діагноз батька, написав йому прощального листа.

«Я думав, що більше ніколи його не побачу… Але до п’ятниці (20 березня — ред.) лікарі сказали мені, що в нього лише незначна легенева інфекція», — сказав він.

У травні Джек Роуден — прадідусь і аптекар за професією — святкуватиме 99-ий день народження.

Нагадаємо, раніше в іранському місті Сімнан заразилася коронавірусом та одужала 103-річна жінка. У Китаї теж одужала 103-річна жінка, яка була інфікована коронавірусом.

читайте також: https://www.theboltonnews.co.uk/news/18331402.second-world-war-hero-great-grandad-98-beats-coronavirus/

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин