У Польщі загинув український заробітчанин (Галас)

  • 25.03.2020 15:15
У Польщі загинув український заробітчанин (Галас)

Кременчанка Наталія Сорочинська лише недавно похоронила маму, саме минає сорок днів від її смерті, як знову у сім’ї чергове горе, пише Галас.

За трагічних обставин, на роботі у Польщі, загинув її чоловік 39-ти річний Андрій. Наталія залишилась одна із шестирічним сином і їм потрібна фінансова допомога у перевезенні тіла та похованні чоловіка і батька.

Востаннє Наталія розмовляла із чоловіком минулої неділі. Каже, все як завжди, після вихідного дня збирався на роботу, ніхто й не сподівався, що раптом у сім’ю увірветься таке горе.

Ось, що розповіла Наталя для Кременець.City.

Працював Андрій Сорочинський неподалік містечка Гродзиськ-Мазовецький. Це понад п’ятсот кілометрів від Кременця. Мав роботу на фірмі, котра вирощує квіти. Працював у теплицях і підробляв у у котельні. Таку роботу оплочували погодинно і тричі на день він ходив до котельні.

“Тепер сім’ї Сорочинських потрібна фінансова допомога. Для них це немалі витрати”

Як це трапилося ніхто не знає, Андрій до котельні ходив сам. Наталя пригадує, як Андрій розповідав їй, що вугілля часто доводилося проштовхувати та очищати саджу.

“То чи він ліз на драбину і впав, чи потрапив всередину, аби прочистити, чи його засипало вугіллям, котре подається механізовано, трактором і його не могли побачити там всередині, цього ніхто не знає”, – каже Наталя.

Все, що відомо – шукали Андрія майже добу. Телефон був при ньому і з понеділка не відповідав.

Подію Наталі трактують, як нещасний випадок. На середу призначили розтин, а до кінця тижня обіцяють доставити тіло до українського кордону.

“Ми зв’язалися із консулом Польщі. Також нам дали контакти фірми ритуальних послуг, котра буде займатися перевезенням. Вчора ми уклали договір. Спілкувалися із керівником митної служби України. Нам пояснили, як все буде відбуватися. Тіло переправлять через польський кордон, а ми маємо перетнути наш український. І тільки тоді ми зможемо забрати тіло Андрія, сподіваємося нічого не зміниться”, – розповідає Наталя.

Тепер сім’ї Сорочинських потрібна фінансова допомога. Для них це немалі витрати. Пан, на якого працював Андрій, наче обіцяє допомогти Наталі, проте чекає на результати розтину тіла. Наталія дуже сподівається на порядність пана, однак, зізнається, що все поки під знаком питання.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин