Шестирічну дівчинку розбещували старші брати (Курс)

  • 24.02.2020 13:31
Шестирічну дівчинку розбещували старші брати (Курс)

Шестирічна дівчинка з Прикарпаття терпіла інцест протягом двох останніх років зі сторони своїх старших братів – 10, 14, 16 та 18 років, пише Курс.

Дівчинка з села Соколівка Косівського району. 3 липня минулого року Надійка разом з двома своїми старшими братами потрапила під опіку до патронатного вихователя Юлії Таринської. Через місяць дівчинка почала відкриватися Юлії – розповіла про насильство зі сторони старших братів, пише Місто. Після цього соціальні служби почали бити на сполох, але довести в суді нічого не могли, каже Юля. На той час всі вони були неповнолітні. У студії старший хлопчик зізнався в тому, що він скоїв.

“Я не замєтіла. Я хороша мама”, – відреагувала матір дітей в студії.

Юлія Таринська розповіла передісторію та що саме відбувалося в ефірі СТБ.

За її словами, саме мати цих дітей звернулася в студію телеканалу, мовляв, в неї незаконно забрали її дітей. Жінка почала бити на сполох через те, що в січні вона не отримала соціальну допомогу ні на одного з дітей. Журналісти програми “Один за всіх” приїхали до цієї жінки з тією умовою, що служби несправедливо забрали дітей в турботливої матері, а на ділі виявилося зовсім інше.

В студії мати не каялась, вона і досі вважає себе хорошою мамою. Через два дні після зйомки, розповідає патронатна вихователька, відбувся суд, в ході якого горе-матір позбавили материнських прав.

Зараз відомо, що дівчинку передадуть у прийомну сім’ю, де вона буде в безпеці. Доля хлопчиків поки невідома.

“Всі ці діти в першу чергу – жертви. Вони недоглянуті, голі, босі, голодні, холодні, вони навіть не розуміють, що чинили щось погане, для них це норма. Мати цим користувалася, вона їм оформляла групу інвалідності і отримувала більше коштів. Їй було вигідно, щоб вони були недорозвинуті.

Метою звернення цієї матері до телеканалу було посадити старшого сина за ґрати, тому що хлопчик конфліктує з її співмешканцем. До того ж він вже повнолітній і на нього не будуть нараховувати соціальні виплати. А Надійку вона сподівалася повернути до себе.

Але ці діти зараз знову самі, вони мають якось виживати, це ростуть майбутні злочинці, і вони в цьому не винні, в них немає іншого майбутнього”, – розповідає Таринська.

Має Юлія Таринська також питання і до самого каналу, адже в ефірі назвали імена хлопчиків, а найстарший з них був на самій передачі. Всі вони навчаються в школі, старший – в училищі селища Кути Косівського району. Патронатна вихователька переживає, що після виходу передачі, коли їхня історія стане відомою, до дітей зміниться ставлення. Юлія Таринська вважає, що це неправильно.

6-річну дівчинку з Косівщини розбещували рідні брати – її передадуть в прийомну родину 1

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин