Українці масово покидають Польщу (Вголос)

  • 13.02.2020 19:12
Українці масово покидають Польщу (Вголос)

Українці не поспішають їхати на заробітки у сусідню Польщу.

Про це пише Вголос з посиланням на “Сьогодні”.

За даними ЗМІ, поки немає багато охочих, що поїхати на роботу в Польщу. Так, HR-директор компанії, котра займається працевлаштуванням закордоном Валентина Пучка зазначила, що поляки готові надати українцям кілька мільйонів робочих місць, виплачуючи при цьому, за мірками Європейського союзу, копійчану зарплату.

Разом з тим вже з березня Німеччина готова буде прийняти заробітчан з України. У цій країні значно вища зарплата, а тому експерти прогнозують, що українці покидатимуть Польщу.

Польські експерти очікують, що з 900 тис. українських робітників в Польщі близько 400 тис. можуть перебратися до Німеччини. І вже зараз говорять про те, що заманювати нових робочих Польщі доведеться хіба що за допомогою різних соціальних “плюшок”.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин