Сигарети можуть зникнути з вітрин (Народна правда)

  • 13.02.2020 12:50
Сигарети можуть зникнути з вітрин (Народна правда)

У Верховну Раду внесли законопроект, через який сигарети в Україні можуть зникнути з вітрин – депутати хочуть прибрати пачки з прилавків.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться у матеріалі РБК-Україна.

Завідувач відділом контролю над тютюном Українського інституту стратегічних досліджень Міністерства охорони здоров’я України Костянтин Красовський каже, що всі рекламні плакати і торгові марки можуть зникнути: “Як це виглядатиме. Стоїть кіоск з написом “тютюн”. Жодних торговельних марок, рекламних плакатів. Людина може підійти і конкретно запитати: “Такі-то сигарети є?”. Все буде заховане під прилавками. Ніхто нічого не зможе розглянути”.

Зміни торкнуться і дизайну пачки сигарет. На ній більше не буде картинок і яскравих написів. Все буде зроблено одним шрифтом. До речі, всі упаковки будуть в коричнево-зелених кольорах, також на них будуть зображені хвороби, які викликає куріння.

Повідомляється, що МОЗ має підготувати 14 варіантів тексту та фотографій, які будуть змінюватися на упаковках щорічно.

Нововведення торкнуться і покупки електронних сигарет. Якщо зараз їх може придбати навіть школяр, то в разі якщо закон приймуть, купити пристрій зможуть тільки ті, хто досяг 21 року. Курити у громадських місцях теж буде заборонено, хоча офіційно ця заборона є і зараз.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин