4-річна калушанка прославляє Україну своїми піснями (Вікна)

  • 13.01.2020 16:02
4-річна калушанка прославляє Україну своїми піснями (Вікна)

Ольга Паньків — зіронька, яка так стрімко сходить на мистецькому небосхилі, і творчий потенціал якої, як і її талант загалом, зростають день за днем, пишуть Вікна.

І хоча їй всього 4 рочки, та Господь подарував їй талант, а мама Віра Паньків розвиває його, адже сама є випускницею Київського національного університету культури і мистецтв, розповіла "Вікнам" Надія Руско.

Уперше свій талант Оля Паньків відкрила на фестивалі "Сузір'я талантів", що проходив у Калуші за підтримки заслуженої артистки естрадного мистецтва України Марії Мацієвської (сценічне ім'я — Маріанна Роз) та ТРК "Незалежність". Юна співачка отримала ІІ місце серед учасників молодшої вікової категорії.

Зовсім недавно талановита дівчинка також взяла участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі "Різдвяна столиця України" у Львові, де отримала диплом ІІ ступеня. Бурхливими оплесками вітали маленьку артистку глядачі, яка зачаровувала своїм співом усіх присутніх.

Цими днями телебачення "Незалежність" буде транслювати кліп за участю талановитої Ольги Паньків.

У кожній людині є сонце, тільки дайте йому світити — писав Сократ. Тому добре відомо: яким би сяючим не був талант, його потрібно шліфувати. Працюючи з дитиною, батьки розвивають неоціненний скарб — талант України, а сама дівчинка з любов'ю до праці і талантом від Бога приймає ці навчання і своїм чарівним співом підкорює високі вершини музичного олімпу, зауважує Надія Руско.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин