Гуцульську коляду можуть внести у список спадщини ЮНЕСКО (Бліц)

  • 13.01.2020 15:05
Гуцульську коляду можуть внести у список спадщини ЮНЕСКО (Бліц)
Цього року на Прикарпатті може збільшитись кількість об'єктів внесених до списку ЮНЕСКО нематеріальної культурної спадщини людства.

Про це у понеділок, 13 січня на апаратній нараді в голови ОДА повідомив начальник управління культури, національностей та релігій Володимир Федорак, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

За його словами, у 2020 році гуцульську коляду і плєс ОДА планує подавати на внесення до списку нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО.

Як відомо, 12 грудня минулого року у Боготі (Колумбія) косівську мальовану керамікувнесли до Репрезентативного списку ЮНЕСКО нематеріальної культурної спадщини людства. Також у цьому списку є гуцульська писанка.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин