Молитви від злих духів (Вголос)

  • 13.01.2020 10:13
Молитви від злих духів (Вголос)

Старий Новий рік, який святкується в ніч з 13 на 14 січня – це історичний феномен, який з’явився в результаті зміни літочислення.

Про це пише Вголос з посиланням на Оbozrevatel.

Також ЗМІ опублікувало молитви, котрі потрібно читати на Старий Новий рік.

Молитва в Старий Новий рік на процвітання

“Господи Боже, всіх видимих і невидимих істот Творець, що створив часи і літа, Сам благослови Новий Рік, що починається цього дня, який ми рахуємо від втілення Твого для нашого спасіння.

Дозволи нам провести цей рік і багато після нього в мирі та злагоді з ближніми нашими; зміцни і розповсюди Святу Вселенську Церкву, яку Ти Сам заснував в Єрусалимі, і рятівною жертвою святого Тіла і пречистої Крові освятив.

Батьківщину нашу піднеси, збережи і прослав; довголіття, здоров’я, достаток плодів земних і благоростворення повітря дай нам; мене, грішного раба Твого, всіх родичів і ближніх моїх та всіх благовірних християн, як істинний наш верховний Пастир, боронь, захисти і на шляху порятунку утверди, щоб ми, йдучи ним після довготривалого і благополучного життя в світі цьому, досягли Царства Твого Небесного і удостоїлися вічного блаженства зі святими Твоїми”.

Молитва в Старий Новий рік від злих людей на роботі

Читати цю молитву слід три рази поспіль, рано вранці 14 січня, на своєму робочому місці.

“Як у мертвих зуби не кусають,

Ногами вони в гніві не тупають,

На живих руками не замахуються,

Так би і на мене, рабу Божу (ім’я),

Ніхто не кричав, ногами не тупав,

Ні начальник сивий, ні служка молодий,

Ні той, хто рішає,

Ні той, хто підмітає,

А той, хто в кріслі високому сидить,

Нехай на мене зло спідлоба позирає,

Не сварить, не лається.

Все що я сказала і що забула,

Нехай виповнитися на всі дні,

На все години та хвилини.

Амінь”.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин