Юний рогатинець переміг на турнірі у Польщі (Галка)

• 23.12.2019 09:42

Днями в польському місті Краснік провели IV міжнародний турнір з тенісу (Ogolnopolskim Swiatecznym Turnieju Tenisa Stolowego).

У змаганнях взяли участь понад 200 тенісистів із усієї Польщі, України та Республіки Білорусь, інформує Галка з посиланням на “Голос Опілля”.

За підсумками дводенних баталій у віковій категорії 2009 року народження і молодші “золото” виборов представник Рогатинської СДЮСШОР Матвій Третяк. Він виграв у свого конкурента з міста Жовкви Вадима Солтиса.

У цій же віковій категорії серед дівчат чемпіонкою стала ще одна прикарпатка Тетяна Пукало, яка виграла фінальну зустріч у представниці Республіки Польща Вероніки Якубчик та загалом не програла жодної зустрічі.