Учні Підмихайлівського ліцею взяли участь у Школі юного біохіміка (Вікна)

  • 08.12.2019 14:02
Учні Підмихайлівського ліцею взяли участь у Школі юного біохіміка (Вікна)

Навчання у Школі юного біохіміка "Спростування міфів: від теорії до практики" тривали із 30 листопада до 1 грудня

Про це повідомила у соцмережі вчителька біології Підмихайлівського ліцею Марія Андріїв-Лацман, інформують "Вікна".

У Школі взяли участь 50 школярів 8-11 класів з різних районів Івано-Франківської області та Закарпаття. Серед учасників школи були і учні Підмихайлівського ліцею — Віталій Цьомко та Валерій Данів.

Учні дізналися про особливості будови клітин мікробів та клітин крові тварин, біологічно активні речовини рослин, небезпеку нітратів, міфи та реальність про генетично-модифіковані організми та вакцинацію.

Школярі навчилися виготовляти мікропрепарати бактерій та дріжджів, відрізняти за будовою клітини крові холоднокровних та теплокровних тварин, проводити кількісне визначення нітратів у харчових продуктах, розвіяли міф, що кофеїну найбільше у каві, дізналися, чи справді цитрусові містять найбільшу кількість вітаміну С серед інших фруктів.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин