Чоловік майже добу блукав у лісі (Галка)

  • 02.12.2019 11:35
Чоловік майже добу блукав у лісі (Галка)

Як інформувала “Галка” раніше, місцевий 76-річний житель близько 12:00 30 листопада пішов з села Рибне в напрямку лісового масиву і не повернувся, зв’язку з особою немає, пише Галка.

Працівники поліції звернулись з проханням про надання допомоги у пошуках зниклої особи. О 20:35 до місця події прибули косівські рятувальники, до пошуків залучено 12 чоловік місцевого
населення, 5 чоловік працівників поліції, 1 кінолог з собакою ГУ НП.

Станом на 00:10 01.12.19 пошуки припинені, особу не знайдено. Пошуки були продовжені вранці першого грудня. До них долучилися вже більше 30-ти осіб.

Близько 10:30поблизу берегу річки Черемош Чернівецької області місцеві мешканці виявили в задовільному стані зниклого чоловіка. Потерпілого переправили на лівий беріг річки та доставили до місця постійного проживання.

Про це “Галку” інформує управління цивільного захисту ОДА.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин