Бабуся перетворила своє обійстя на кольоровий «музей» (Бліц)

  • 19.11.2019 08:35
Бабуся перетворила своє обійстя на кольоровий «музей» (Бліц)
Бабусю Параску з села Раковець Городенківського району за фантастичні розмальовки односельці називають бабою Файною, пише Бліц.

У яскравих барвах тут хата, господарські споруди, парканів та навіть каміння, яким викладене подвіря. Тішить кольорами і домівка всередині. Тут і вишиті подушки та рушники, плетені якраві килимки. Світлини кольорового обійстя виклав в мережі Ігор Нагірний.

Як розповідають односельці, щоб досягнути такої краси бабуся Параска і її покійний чоловік Василь вклали багато праці. Користувачів соцмереж така творчіть вразила.

"Дивлячись на таке різнобарв‘я підіймається настрій - це кольоротерапія! А бабця складає конкуренцію самому Гауді!", - написала Грицак Мирослава

"Неймовірне поєднання кольорів! Супер! Многая літа та здоров'я Майстрині!!!", - пише Nadíya Yenenkova.

"Стільки разів була у Раковці. а не знала про таку бабцю. Круто!", - написала Blacky Kamienczanka.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин