Троє прикарпатців стали переможцями радіо диктанту (Галицький кореспондент)

  • 19.11.2019 08:32
Троє прикарпатців стали переможцями радіо диктанту (Галицький кореспондент)

8 листопада о 11:00 тисячі слухачів Українського радіо разом написали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Акцію наживо транслювали і в ефірі суспільного телеканалу «UA: Перший». Традиційно диктант начитав педагог, радіоведучий, доцент Київського університету імені Бориса Грінченка Олександр Авраменко.

Цього року переможців поділили в трьох номінаціях, , інформує Галицький кореспондент з посиланням на UA:Українське радіо. Перше місце — диктант написано повністю без помилок, друге місце — написали цифри без лапок, третє місце — одна помилка.

За таким принципом, визначили 66 переможців, серед яких – троє прикарпатців. Всі вони посіли друге місце.

Отже, переможцями Всеукраїнського радіодиктанту з Івано-Франківської області стали:

  • Анна Верлата (м.Івано-Франківськ, село Угорники)
  • Ірина Каспришин (м.Івано-Франківськ)
  • Іван Думчак (м.Івано-Франківськ)

Варто зазначити, що в списку переможців відсутні адреси деяких учасників, тому їхню приналежність до певної області встановити не вдалося. З повним переліком можна ознайомитися ТУТ.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин