Пенсії у 2020 році перерахують тричі (Znaj.ua)

  • 15.11.2019 03:43
Пенсії у 2020 році перерахують тричі (Znaj.ua)

Володимир Зеленський, президент України підписав указ №837/2019 "Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави", згідно з яким для українських пенсіонерів зміниться система державних виплат, пише Znaj.ua.

Указ включає ряд законопроєкт. Згідно з документом, на момент 31 грудня 2019 року переважна частина адміністративних послуг в Україні перейде в електронний формат. Це торкнеться і пенсій з урахуванням потреб українців з інвалідністю.

Згідно з проектом бюджету України на 2020 рік, мінімальна пенсія в Україні буде складати 1769 гривень. А тим українцям, які пропрацювали не менше двох років після того, як їм призначили пенсію, зможуть отримати можливість перерахунку та підвищення виплати. Перший етап перерахунку пенсій українцям відбудеться 1 грудня.

Пенсіонери, фото 33 канал
До кінця 2019 року у Пенсійному фонді України збираються розробити "Пенсійний калькулятор". Він допоможе українцям порахувати, скільки вони отримають пенсії.

30 червня 2020 запрацює ще одне пенсійне нововведення: пенсія за віком тепер буде нараховуватися автоматично, як тільки українець досяг віку отримання виплати.

Пенсіонери, Сьогодні
Для людей, які долучені до шкідливих і важких виробництв, введуть професійну накопичувальну пенсійну систему.

До кінця 2020 року уряд збирається організувати адресний підхід надання комплексної соцдопомоги для українців. Для цього буде створена верифікація моніторингу соцвиплат.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин