Євросоюз підтримує ринок землі в Україні (Вголос)

  • 14.11.2019 21:10
Євросоюз підтримує ринок землі в Україні (Вголос)

У середу, 13 листопада, у Представництві ЄС в Україні заявили, що Європейський союз підтримує плани Кабінету міністрів відкрити ринок землі в нашій країні.

Про це повідомляється на сторінці представництва у Facebook, передає Вголос з посиланням на “Радіо Свобода”.

“ЄС підтримує плани уряду щодо відкриття ринку землі в Україні, що може розкрити величезний потенціал української економіки. Реформа повинна ґрунтуватися на верховенстві права і принципах стійкості, прозорості, справедливості та відкритості”, – йдеться у повідомленні.

Також вказали, що вкрай важливо ввести “запобіжні заходи” у зв’язку з відкриттям ринку, “щоб уникнути надмірної концентрації землі в руках декількох операторів, щоб забезпечити справедливе ставлення до дрібних власників землі, охочих продати свої земельні ділянки, і гарантувати права активних дрібних фермерів, які бажають придбати сільськогосподарську землю”.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин