Гуцулка Лілія помінялася життям з польською фотомоделлю (Курс)

  • 09.11.2019 14:29
Гуцулка Лілія помінялася життям з польською фотомоделлю (Курс)

Гуцулка Лілія зі Стопчатова, що на Косівщині, взяла участь у телешоу “Панянка-селянка. Україна – Польща”. На тиждень дівчина змінила своє звичне життя і поїхала до Польщі, щоби пожити життям 25-річної міської фотомоделі, пише Курс.

“Польська сексі-ляля, для якої гроші просто все, пізнає ціну справжньої чоловічої турботи та порине у сільську романтику. А ось українська гуцулка пройде через дев’ять кіл пекла великого міста заради того, щоб здійснити свою мрію”, – виклав суть телешоу теканал ТЕТ.

21-річна Лілія у Стопчатові живе з бабусею і прабабусею та виховує трьох братів. Її мама мешкає з вітчимом, працює за кордоном і вдома буває нечасто. Дівчина розплакалася, коли розповідала про сім’ю. так само тне стримала сльози, коли розповідала про своє бажання мати т трохи більше вільного часу – вона робить всю домашню роботу.

Лілія каже, що з дитинства мріяла співати, але не змогла поїхати на навчання, бо мала допомагати вдома. Вже два роки як дівчина заручена, планує весілля.

Як відбувався україно-польський обмін та як коханий гуцулки приймав польську панянку дивіться у відео.

Рік англійської мови в україні

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин