Гонщики з кількох областей підкорювали екстремальні рогатинські маршрути (Галка)

  • 05.11.2019 17:46
Гонщики з кількох областей підкорювали екстремальні рогатинські маршрути (Галка)

За підтримки Рогатинської міської ради 2-3 листопада на теренах району стартували щорічні змагання з трофі-рейду і джип-тріалу “Roksolana TROPHY-2019”. У них взяли участь 47 екіпажів з Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської, Чернігівської та Чернівецької областей, повідомляє Галка.

Упродовж двох днів вони підкорювали екстремальні маршрути рогатинських лісів, а також спецділянку «тріал», аби вибороти першість у відповідній категорії, йдеться на сайті Рогатинської райдержадміністрації.

Перепони давалися екіпажам нелегко, адже організатори змагань не раз виїжджали у рогатинські ліси, щоб обрати справді важкодоступні, складні та мальовничі місця.

“Для того, щоб подолати маршрути треба мати неабияку майстерність водіння, бо коли сталевий кінь “задирається” передом під дев’яносто градусів – навіть пасажиром не кожен відважиться стати. Тож бути учасником таких змагань одного бажання замало, необхідні добра підготовка, досвід і, звичайно ж, до нестями любити цю справу. Вона ж зазвичай потребує багато зусиль, бо для екіпажів змагання починаються не на старті, а, мабуть, ще задовго до реєстрації, коли у гаражі не одну ніч позашляховик готується до змагань. Додаються десятки кінських сил, модернізуються інші моменти, щоб сталевий друг міг легко долати перешкоди”, – пояснюють організатори.

У другий день змагань екіпажі мали нагоду показати свою майстерність на спецділянці «тріал», яку долали на швидкість. Підтримати професіоналів в урочище «Пікула» прийшло чимало краян.

Вже під вечір неділі були оприлюднені імена переможців, які отримали кубки, грамоти й цінні подарунки від спонсорів. А змагалися екіпажі у таких категоріях: TR1, TR2, TR3 та «туризм-авто».

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин