Вчені виявили «другу Землю» з водою і хорошим кліматом (Znaj.ua)

  • 12.09.2019 14:45
Вчені виявили «другу Землю» з водою і хорошим кліматом (Znaj.ua)

Американські учені знайшли воду на планеті за межами нашої Сонячної системи.

Про це повідомила Znаj.ua з посиланням на "Хвиля".

Дві групи дослідників знайшли планету в сузір'ї Лева, на відстані 110 світлових років від Землі. Вчені назвали відкриту планету “Супер-Землею. Це революційне відкриття, яке допоможе людству знайти другий будинок на випадок, якщо Земля стане непридатною. Втім, щоб дістатися до “другої Землі”, потрібні надпотужні двигуни.

“На сьогоднішній день це єдина відома еко-планета, на якій є вода і температура, необхідні для життя”, - повідомила команда лондонського коледжу в журналі Nature Astronomy.

NASA в 2020 році готуватися запустити найпотужніші телескопи, за допомогою яких ученим продовжать спостерігати за “Другою Землею”. А поки доведеться задовольнятися цією інформацією.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин