Легендарний автогонщик Міхаель Шумахер прийшов до тями (Народна правда)

  • 11.09.2019 19:04
Легендарний автогонщик Міхаель Шумахер прийшов до тями (Народна правда)

Відомий німецький автогонщик Міхаель Шумахер вийшов з коми, в якій перебував понад п’яти років.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Le Parisien.

Відомо, що зараз семиразовий чемпіон світу у Формулі-1 Міхаель Шумахер проходить лікування в паризькій клініці – гонщику призначили експериментальне лікування з використанням стовбурових клітин, їх впроваджуватимуть у серцевий м’яз. Французькі лікарі стверджують, що гонщик перебуває у свідомості.

Також повідомляється про те, що найближчим часом Міхаель Шумахер зустріне гостей, його збирається відвідати президент ФІА Жан Тодт, який за часів Шумахера очолював Ferrari.

Нагадаємо, в кінці 2013 року Міхаель Шумахер впав зі схилу, катаючись на гірських лижах. Автогонщик отримав важкі травми голови. У грудні Daily Mail повідомляв про відключення гонщика від апарату штучної вентиляції легенів, тому що він зміг самостійно дихати.

Правда в 2018 році з’являлася інформація про те, що семиразовий чемпіон світу з автоперегонів Міхаель Шумахер продовжує відновлення після травми, перебуваючи в інвалідному кріслі, він нібито був здатний виявляти деякі емоції. Приміром, близькі показували йому панораму гір та озер, і заявляли, що гонщик реагує – у нього проступали сльози.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин