Небезпека понеділків та останніх днів відпустки (Depo.ua)

  • 11.09.2019 18:37
Небезпека понеділків та останніх днів відпустки (Depo.ua)

Понеділки, а також перший і останній дні відпустки та високі температури, можуть стати причиною інфаркту.

До таких висновків прийшли польські вчені. Так, вони з'ясували, як підвищується ризик інфаркту в залежності від оточуючих умов, передає Depo.ua з посиланням на "Обозреватель".

Як з'ясувалося, 17% інфарктів відбуваються саме в перший робочий день. На інші дні – від вівторка до п'ятниці – припадає близько 15% таких випадків. А у вихідні – тільки 11 – 12%. Це відбувається через те, що стрес на роботі підвищує ризик нападу.

Загрузка...

Другий період підвищеного ризику для серця – опівдні. Наприклад, на ранкові години з 6:00 до 12:00 припадає 27% інфарктів, а на період між полуднем і 18:00 – 35%. Увечері напади трапляються у 22% сердечників, а ніч – найбезпечніший час.

Також небезпечними називають перший і останній день відпустки. В цей час ризик інфаркту підвищується в кілька разів.

Ще один фактор – спека. Після +20 градусів ризик інфаркту підвищується в геометричній прогресії з кожним градусом. При цьому різкі перепади температури теж шкідливі.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин