Франківські студенти здобули 7 медалей на чемпіонаті Європи з бойових мистецтв (Курс)

  • 04.08.2019 15:20
Франківські студенти здобули 7 медалей на чемпіонаті Європи з бойових мистецтв (Курс)

На змагання у Хорватію з‘їхалися 1300 учасників з 200 вузів 36 країн, пише Курс. У складі збірної команди України шестеро франківчан прийняли участь у змаганнях з кікбоксингу в татамі дисциплінах. Тренером збірної команди України був призначений тренер ДЮСШ №1 Олег Соловей, пише Репортер.

За результатами змагань наші спортсмени вибороли 2 золоті, 2 срібні і 3 бронзові медалі. Золоті медалі здобули Данило Демчишин у категорії 84 кг лайт-контакт, Марко Бойчук у категорії 74 кг лайт-контакт. Срібло вибороли Віталій Соловей у категорії 63 кг поїнт файтинг, Олексій Пашков у категорії 74 кг поїнт файтинг. Бронзу здобули Ілля Іванюк у категорії 63 кг поїнт файтинг і лайт-контакт, Марко Бойчук у категорії 74 кг поїнт файтинг.

За рішенням оргкомітету Данило Демчишин визнаний найкращим бійцем змагань у категорії лайт-контакт. Всі спортсмени займаються під керівництвом заслуженого тренера України Олега Солов’я і представляють ДЮСШ №1.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин