Попередній рейтинг за регіонами (УНН)

  • 21.07.2019 20:50
Попередній рейтинг за регіонами (УНН)

УНН. Попередньо стали відомі лідери Національного екзит-полу-2019 у різних регіонах України. Про це під час брифінгу повідомив директор соціологічної служби Центру Разумкова Андрій Биченко, передає кореспондент УНН.

“Мушу сказати, що по регіонах ситуація різна, але лідер один — „Слуга Народу“ партія набрала найбільше голосів в усіх чотирьох макро-регіонах. В Західному регіоні — 39,3%, в Центральному регіоні — 45,1%, в Південному регіоні — 50,1%, на Сході — 37,2%. Решта місць в регіонах відрізняється”, — сказав він.

Так, зі слів Биченка, Схід дуже відрізняється від усіх інших регіонів.

“Там найменший відрив „Слуги Народу“ від другого місця, який на Сході, як і в цілому по Україні, взяла партія „Опозиційна платформа — за життя“. В східному регіоні цей рейтинг 30,8% . Решта — набагато менше. Опозиційних блок в Східному регіоні — 8,6%. Партія Шарія — 6,3%, „Європейська Солідарність“ — 4%, решта — значно менше”, — повідомив він.

Директор соціологічної служби Центру Разумкова також повідомив, що ситуація на Заході склалась кардинально інша.

“На першому місці „Слуга Народу“ — 39,3%, на другому — партія „Голос“ — 13,7%. Далі „Європейська Солідарність“ — 12,7%, „Батьківщина“ — 10,1%. Решта — менше 5%. В Центральному регіоні після „Слуги народу“ йде „Європейська Солідарність“ і „Батьківщина“, у яких фактично рівні показники — 10,1% і 10% відповідно. 6% взяла „Сила і честь“ в центральному регіоні, 5,1% — „Голос“, і 6,9% — „Опозиційна платформа — за життя“. В Південному регіоні з дуже великим відривом, найбільший показник по регіонах у „Слуги народу“ — 50,1% . На другому місці 16,7% „Опозиційна платформа — за життя“, і на третьому, 6% — „Солідарність“. „Опозиційний блок“ — 5,7%, решта — менше 5%”, — повідомив він.

Як повідомляв УНН, стали відомі попередні результати Національного екзит-полу.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин