Коли в Україні піднімуть мінімальну зарплату (Znaj.ua)

  • 18.07.2019 10:45
Коли в Україні піднімуть мінімальну зарплату (Znaj.ua)

Українцям пообіцяли у суттєво збільшити рівень мінімальної зарплати, піднявши її до 5500 гривень. Але це, за словами глави уряду, буде не раніше, ніж у наступному році, пише Znaj.ua.

Якщо ж брати перспективу на 1,5-2 роки, то в уряді збираються підняти середню зарплату до 620 доларів.

Про це глава уряду заявив під час засідання Кабінету міністрів у середу, 17 липня.

За його словами, підвищувати мінімальну зарплатню в Україні будуть, виходячи з рельних можливостей Держбюджету.

"Ми спираємося на реальні можливості економіка, і я бачу те, що в наступному році мінімальна зарплата буде вже не 4173, а 5500 гривень", – сказав Володимир Гройсман.

Альтернативою цього Гройсман вважає прихід до влади популістів, які розгонять інфляцію за рахунок грошової емісії.

Хтось включить друкарський станок і почне розганяти інфляцію, робити разові подачки і заведе країну в дефолт або фінансову кризу", - додав прем'єр.

Як відомо, Володимир Гройсман теж є учасником виборчих перегонів до парламенту на чолі власної політичної партії. За останніми рейтингами соціологів, її підтримує 1-2% виборців. Це робить малоймовірним шанси потрапляння до Верховної Ради.

Нагадаємо, українцям розповіли, коли вони зможуть отрмувати зарплату в доларах та які ще валютні зміни слід чекати найближчим часом.

Як повідомляв портал Знай.ua, в Державні міграційній службі розповіли, скільки наших співвітчизників отримали посвідки на проживання у Сполучених Штатах Америки.

Також Знай.ua писав про те, що українцям розповіли про умови та рівень зарплат у Німеччині, куди все більше відправляється заробітчан.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин