У Франківську дипломують людей зрілого віку (Типовий Франківськ)

  • 11.07.2019 11:55
У Франківську дипломують людей зрілого віку (Типовий Франківськ)

Про це повідомив в соцмережі Facebook міський голова Руслан Марцінків, передає Типовий Франківськ.

"Можу впевнено сказати, що більшість з них ніколи не думали, що колись отримають ще один диплом. Диплом геть інший, ніж той, які вони колись отримали в університеті. Сьогодні вручив документ про закінчення курсів 20 випускникам школи ком'ютерної грамотності та 14 учасникам АТО та членам їх сімей за курсом "Основи програмування". Всі вони прийшли сюди з різних причин, але для когось ці курси стануть новим стартом у житті", - йдеться у дописі.

Навчання проводиться спільно з Бізнес-Інкубатором в Івано-Франківській області та кафедрою підприємництва та маркетингу ІФНТУНГ.

"А з вересня ще запускаємо ще курси англійської для людей золотого віку. Також нині отримав пропозиції поділити курси для учасників бойових дій на початковий та для тих, хто вже щось в цьому розуміє. Будемо працювати та вдосконалювати!", - резюмував мер.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин