Скільки кандидатів у нардепи мають вищу освіту (УНН)

  • 26.06.2019 14:22
Скільки кандидатів у нардепи мають вищу освіту (УНН)

УНН. Серед кандидатів у народні депутати зменшилася кількість осіб із загальною середньою освітою, але зросла кількість осіб із професійною середньою освітою. Всього понад 90% тих, хто балотувався, мають вищу освіту. Про це заявила голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук під час брифінгу, передає кореспондент УНН.

"Стосовно освіти… зменшилася кількість осіб із загальною середньою, але зросла кількість осіб з професійною середньою освітою (у порівнянні з 2014 роком – ред.)", - сказала Сліпачук.

Так, вищу освіту мають 91,44% кандидатів у народні депутати, середню спеціальну освіту мають 2,02%, загальну середню – 3,05%, професійно-технічну – 3,42% кандидатів.

Як повідомляв УНН, за даними ЦВК, наймолодшому кандидату у нардепи на позачергових парламентських виборах 21 рік, водночас найстаршому – 82 року. Середній вік кандидата – 42 роки.

Нагадаємо, що загальна кількість кандидатів в народні депутати, які беруть участь у балотуванні на вибори до Верховної Ради, становить 5 845 осіб.

Джерело: УНН
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин