У Єгипті небезпечно купатися вночі (NewFormat)

  • 19.06.2019 08:06
У Єгипті небезпечно купатися вночі  (NewFormat)

Курорти Єгипту давно користуються особливою популярністю. Ця країна славиться своїми туристичними визначними пам’ятками і морем, де можна побачити рідкісних морських мешканців, пише NewFormat.

Але після заходу купатися заборонено, і багато хто думає, що це звичайна примха готельєрів, але це не так.
Насправді, купання в морі після 18 і 19 годин може бути небезпечним для туристів. Справа в тому, що в Червоному морі мешкають різні види хижих риб: від скатів до мурен. Якщо вдень вони ховаються на глибині від спеки, то вночі вони з’являються на мілководді в пошуках їжі.

Крім дрібних хижаків, в червоному морі є і великі — акули. Удень їх відганяють спеціальні люди, також допомогти можуть рятувальники, які працюють на пляжі. У темряві людину, що тоне, важко побачити або почути.

До то ж багато морських хижаків — отруйні. І це є великою небезпекою. При пораненні деякі туристи забувають про невеликі садни і нехтують візитом до лікаря. Якщо вас вкусили в Червоному морі, необхідно звернутися за медичною допомогою.

Ще одна небезпека, яка підстерігає туристів — морські їжаки. Вночі їх легко не помітити і наступити. Їх голки дуже гострі і тонкі, вийняти їх буде дуже проблематично: через крихкість вони просто будуть відламуватися.

Крім живності вночі можна напоротися на корали. Деякі з них можуть бути дуже гострі, а через них залишаються глибокі рани. Більш того, медична допомога, яку надають після порушення правил безпеки, не входить в страховку, тому туристу доведеться платити за це окремо.

Фото gettyimages


Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин